Funkcjonalne i wygodne maszyny do szycia

Poznaj świetnych przedstawicieli nowej generacji maszyn do szycia – Minerva NEXT. Trzy wspaniałe modele – funkcjonalne i wygodne.

next_news

 

  Minerva NEXT 141D

Minerva NEXT 141D – świetny wybór  dla amatorów i profesjonalistów. Niezależnie od rodzaju tkaniny można używać wprawie wszystkie możliwości maszyny.

Uniwersalność modelu potwierdzają 4 stopki, które są w zestawie do maszyny. Za ich pomocą jest możliwym wykonać nie tylko ściegi, a i wszywać zamki i guziki. Dzięki mechanizmu łatwej wymiany stopki zawsze można szybko dokonać wymianę na odpowiednią stopkę.  Naprężenie nici i docisk stopki są regulowane według potrzeby.

Wśród niezaprzeczalnych zalet nowej maszyny do szycia są wielofunkcyjność, dodatkowe korzyści podczas  pracy (LED-owe oświetlenie przestrzeni roboczej). Model jest dostarczany z pokrowcem chroniącym od kurzu i innych czynników zewnętrznych.

   Minerva NEXT 232D

Wśród liderów według kompaktowości i funkcjonalności – model Minerva NEXT 232D. Nie zajmuje dużo miejsca i będzie pomocnikiem każdego, kto ma cokolwiek wspólnego z szyciem. Maszyna pracuje z różnymi materiałami, wykonuje 23 rodzaje ściegów.

Ściegi można regulować w zakresie od 0 mm do pięciu i wybierać pożądane dzięki obracającemu pokrętłu. Można wykonywać operacji z drobnymi częściami ( dla tego w zestawie jest wolne ramie) i wykonywać ściegi w ciężko dostępnych miejscach). Dla obszywania dziurki na guziki, materiał nie należy obracać.

Obciąć i nawlekacz nici można automatycznie. Aby ściegi były dobre wzmocnione, należy użyć dźwignię szycia wstecz.

 

   Minerva NEXT 363D

36 rodzajów ściegów, które są łatwe do przełączenia pomiędzy sobą – to jest możliwe z nową maszyną do szycia  Minerva NEXT 363D. Ona jest kompaktowa i dobra w użytkowaniu.  Dzięki temu, że docisk stopki jest regulowany, w prawie jak i naprężenie górnej nici, specjalista może pracować ze wszystkimi rodzajami tkanin.  Ściegi wzmacniają się dzięki możliwości szycia wstecz. Wszystkie działania są realizowane w półautomatycznym trybie.

W zestawie do maszyny są dodatkowe igły, które się łatwo wymieniają. Również jest pokrowiec, który chroni maszynę od kurzu i wilgości, przedłużając jej czas eksploatacji.